7 on heaven / bahçeli evler 7. cadde / blog yazarı toplantımızda

2013-11-08 02:01:00

Bu gün Ankaranın en güzel semtlerinden bahçeli evler 7. caddede buluştuk,blog yazarı arkadaşımız Gülten hanım bizi  7 on heaven'ne götürdü , çok mutlu olduk.

Ben size bu güzel mekanı tanıtmak istiyorum zira bu güzel mekanı tanıyın ve gelin diye çünkü çok memnun kalacağınızdan çok eminim.

7 on heaven 'in balkonundayız , her tarafı çok ferah özellikle bu balkon çok daha ferah,kocaman bir balkon burada okul arkadaşlarınızla,iş arkadaşlarınızla,mekanın tümünü kapatmışcasına konuşun,gülün,siğaranızı için,şakalaşın ve unutulmaz güzel anılarla evinize dönün, yaşadığnız bu güzel ana ait anlatacak öyle güzel anılarınız olacak ki , eminim çok mutlu ayrılacaksınız,biz gittiğimizde henüz balkonun müşterileri gelmemişti biz resmi erken çekmişiz , daha sonra bir grup geldi,kahvaltılarını yaparken öyle güzel eylendiler ki,hayranlıkla baka kaldık,daha sonra keşke resimlerini çekmiş olsaydım dedim, o resim size  anlatmak istediğim her şeyi anlatacaktı.

Biz iç mekanda oturduk, arkamızda bulunan gazetelere göz atamadık zira her buluşmamızdan daha farklı bolça konuştuk mekanın sihiri olsa gerek kendimizi evimizde gibi hissedince,gevşedik şakalar yaptık,kahkahalar attık,kimse kimsenin suratına somurtarak bakmadı.Gülten hanıma bizi buraya getirdiği için her fırsatta teşekkür ettik.

 

 

Çaylarımızı aldık , ben hemen bol yeşilliklerimi doldurdum tabağıma, öyle çok şey vardı ki , sanki üç öğünnü bu sabah bir arada yiyeceğimiz gibiydi.

Ezmeler,salatalar, yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi zeytin yağlılar,dolmalar ,incecik sarılmış asma yaprağı dolmaları vardı,kaç tane yedim bilemiyorum ?çok lezzetliydi.

Çeşit,çeşit börekler ve dahası var , tatlılar,pastalar,kurabiyeler,öyle çok doymuşuz ki , akşam yemeği yiyemedim . Üç öğünü tek öğünde halletmişiz,konuşup gülüşürken.

Evet biz gene gelmek istiyoruz.

7 on heaven iki katlı diğer katında ,düğün, okul baloları,nişan gibi topluluklara hizmet eden kocaman bir salonu var bu salon çok şık tasarlanmış,salon sabah olduğu için henüz sandalyeleri giydirilmemiş,bu haliyle bile çok şık' tı.

 

100
0
0
Yorum Yaz